KONST / Litografier / Färglitografi 13462025
nr 1346 2025
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Kvinna mot grön trädridå". Motivet: 60x48cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:41:09
300 kr
400 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann